Tony Hawk’s Pro Skater – historia najlepszej serii gier z deskorolką

Zapalony gracz i fan kina azjatyckiego – z wykształcenia natomiast socjolog. Pasjonat wypraw górskich i ogólnie wypraw wszelakich oraz niemiłosierna gaduła. Blog prowadzi dokładnie od 30 grudnia 2012 roku. Więcej informacji znajdziecie na stronie o nas.

Podobne w tej kategorii

Może dołączysz do dyskusji?

  1. Szymon pisze:

    Ile godzin spędziłem przy THPS2 to nikt nawet nie zliczy :) Ale to pewnie nie tylko ja. Na szczęście kiedyś poza tym że grało się w domu, to jednak priorytetem było spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Moim marzeniem jako nastolatka było kupienie deskorolki ale jakoś nigdy nie wyszło… za to Tony Hawk był odskocznią od codziennych problemów i okazją to zakosztowania klimatu amerykańskich skateparków. Może to dlatego, że kiedyś gry robiło się przede wszystkim z pasji, a nie dla pieniędzy. Ostatnio słyszałem a jakimś nowym modzie do American Wasteland, który podobno dodaje sporo starych map i jest niesamowicie grywalny.

Cześć! :) Blog "Gracz.org - Świat Oczami Gracza" jest serwisem o grach, kinie i ogólnie pojętej elektronicznej rozrywce, ale poruszamy tutaj również inne tematy. Szanujemy naszych czytelników, dlatego prosimy o nie obrażanie innych osób w komentarzach oraz o nie używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne. Informujemy również, że komentarze mające na celu jedynie promowanie innych stron, blogów lub sklepów będą usuwane. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze filmy Science Fiction 2024 roku