Wspomnienia sprzed ekranu monitora, czyli gry dla dziewczyn i nie tylko

Gracz sporadycznie, za to wielki miłośnik dobrego kina, muzyki, tańca, sztuki użytkowej oraz zdrowego odżywiania. Zawodowo zajmuje się dietetyką, na blogu natomiast pomaga – jeśli czas na to pozwala. Więcej informacji znajdziecie w zakładce o nas.

Podobne w tej kategorii

Może dołączysz do dyskusji?

 1. Pozytywista pisze:

  Mario i Colin do dziś rządzą w domach :D
  Dorzucił bym jeszcze do tego Pokemony :D

 2. Sadi pisze:

  Oj wiele godzin się spędziło na co poniektórych grach. Z tego zestawu szczególnie dobrze pamiętam Jazz Jackrabbits gdy wraz z kuzynką grałyśmy na jednej klawiaturze na jednym monitorze przedzielonym na pół haha :D Chodź muszę przyznać że kobiece serca podbiły swego czasu gry typu kangurek kao czy harvest moon (gra, która od dziecka uczyła angielskiego ^^), simsy oczywiście też robiły swoje chodź nigdy nie mogłam się przekonać do tego tytułu (wyjątkiem był dodatek abrakadabra – w którym coś się działo XD) A gdzie warcraft 3? taki tytuł pominąć :(

 3. Crash pisze:

  O, dziękuję bardzo za wzmiankę. ;) Ano, widzę tutaj całą masę miłych wspomnień z dzieciństwa (Herosi 3! Wormsy! Jazz Jackrabbit! [choć personalnie o wiele bardziej do gustu przypadła mi część druga :)] Diablo! Tudzież ukochany Croc [nadal uznaję tą gierkę za najmilszą z mojego dzieciństwa, zresztą swojego czasu pisałem o niej na blogu]) No no, wybór jak najbardziej trafiony. :) Co do Atari to szczerze polecam kupno 2600 jako zwykłej konsoli – nie tak dawno temu Karolina sprawiła sobie Atari 2600 Juniora (ten re-release), granie w takie klasyki na starym telewizorze CRT – niezapomniane przeżycie. :D

  • Karolina pisze:

   Cieszę się, że zestawienie się podoba i przywołało miłe wspomniania :) Moje Atari 65XE niestety już nie działa, ale trzymam je jeszcze na półce na pamiątkę!

Cześć! :) Blog "Gracz.org - Świat Oczami Gracza" jest serwisem o grach, kinie i ogólnie pojętej elektronicznej rozrywce, ale poruszamy tutaj również inne tematy. Szanujemy naszych czytelników, dlatego prosimy o nie obrażanie innych osób w komentarzach oraz o nie używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne. Informujemy również, że komentarze mające na celu jedynie promowanie innych stron, blogów lub sklepów będą usuwane. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze filmy Science Fiction 2024 roku