Pikselowy zawrót głowy – Recenzja Jazzpunk

Zapalony gracz i fan kina azjatyckiego – z wykształcenia natomiast socjolog. Pasjonat wypraw górskich i ogólnie wypraw wszelakich oraz niemiłosierna gaduła. Blog prowadzi dokładnie od 30 grudnia 2012 roku. Więcej informacji znajdziecie na stronie o nas.

Podobne w tej kategorii

Może dołączysz do dyskusji?

 1. Crash pisze:

  Oglądałem właśnie gameplay na Twoim kanale i nie powiem, gameplay mnie jak najbardziej zaintrygował – a zwłaszcza ten charakterystyczny humor. ;)

 2. kmj pisze:

  Nie widziałem nigdy tej gry na oczy . Minusy trochę odstraszają, ale gra wygląda bardzo ciekawie, trzeba będzie kiedyś sprawdzić. Z obrazków przypomina nawet nieco Um Jammer Lammy ;)

  • Makabe pisze:

   Dla samych odniesień do innych gier i filmów warto dać jej szansę… Dzisiaj zamierzam sprawdzić NaissanceE – to kolejny ciekawie zapowiadający się tytuł ;-)

 3. Tomasz Sałek pisze:

  Ciekawie to wygląda. Świetny humor. Szkoda tylko że rozgrywka trwa 2h ale czego można sie spodziewać po dwu osobowym studio. Moim zdaniem troche zawyżyłeś ocenę skoro grę można skończyc w 2 godziny. To jest sporym minusem za niewykorzystany potencjał. Ogolnie gra mi się podoba i możliwe, że zagram sobie w wolnym czasie.

  • Makabe pisze:

   Długo się zastanawiałem jaką ocenę wystawić grze, którą można przejść w tak krótkim czasie… liczą się jednak wrażenia z rozgrywki – a Jazzpunk dostarcza ich całkiem sporo ;-)

Cześć! :) Blog "Gracz.org - Świat Oczami Gracza" jest serwisem o grach, kinie i ogólnie pojętej elektronicznej rozrywce, ale poruszamy tutaj również inne tematy. Szanujemy naszych czytelników, dlatego prosimy o nie obrażanie innych osób w komentarzach oraz o nie używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne. Informujemy również, że komentarze mające na celu jedynie promowanie innych stron, blogów lub sklepów będą usuwane. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze filmy Science Fiction 2024 roku