Polski snajper ponownie w akcji – Recenzja Sniper: Ghost Warrior 2

Zapalony gracz i fan kina azjatyckiego – z wykształcenia natomiast socjolog. Pasjonat wypraw górskich i ogólnie wypraw wszelakich oraz niemiłosierna gaduła. Blog prowadzi dokładnie od 30 grudnia 2012 roku. Więcej informacji znajdziecie w zakładce o nas.

Podobne w tej kategorii

Może dołączysz do dyskusji?

  1. Miczkus pisze:

    Czyli inaczej mówiąc – marna próba zrobienia polskiego CoD-a. Cóż – szkoda, pokładałem w grze spore nadzieje tak jak w każdej polskiej produkcji, jak widać „nadzieja matką głupich” ;)

  2. Makabe pisze:

    Po cichu liczyłem, że gra jednak będzie udana – w końcu premierę przekładali wcześniej kilka razy. Rzeczywistość jest jednak bezlitosna… nowego Snajpera omijać szerokim łukiem ;-)

  3. Crash pisze:

    Jeszcze nie grałem, ale jednak nie wyszło? Huhu, a pomyśleć, że pracowałem jeszcze w 2011 w CI (co prawda w oddziale Katowickim, ale zawsze :B)

Cześć! :) Blog "Gracz.org - Świat Oczami Gracza" jest serwisem o grach, kinie i ogólnie pojętej elektronicznej rozrywce, ale poruszamy tutaj również inne tematy. Szanujemy naszych czytelników, dlatego prosimy o nie obrażanie innych osób w komentarzach oraz o nie używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne. Informujemy również, że komentarze mające na celu jedynie promowanie innych stron, blogów lub sklepów będą usuwane. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze filmy Science Fiction 2024 roku