Duch, który powrócił po latach – Recenzja Ghost in the Shell (2017)

Zapalony gracz i fan kina azjatyckiego – z wykształcenia natomiast socjolog. Pasjonat wypraw górskich i ogólnie wypraw wszelakich oraz niemiłosierna gaduła. Blog prowadzi dokładnie od 30 grudnia 2012 roku. Więcej informacji znajdziecie w zakładce o nas.

Podobne w tej kategorii

Może dołączysz do dyskusji?

  1. Ranafe pisze:

    Ha! Czyli nie jesteś zwolennikiem Motoko w wersji Johansson? Ciekawe…
    Bardzo fajna recenzja :-) Zgadzam się, że film ten pozostaje dobrym science-fiction. Trochę nawet żałuję, że miał tak niskie wyniki podczas pierwszego weekendu. W porównaniu do Avengersów czy innych Transformersów, Ghost in the Shell staje się filmem wręcz ambitnym.

    • Makabe pisze:

      Jeśli chodzi o Johansson, to w filmie miała lepsze i gorsze momenty. Nie chodzi bynajmniej o to, że jej nie doceniam jako aktorki (miała kilka naprawdę udanych ról), ale po Lucy jakoś nie mogę się ponownie do niej przekonać. Wracając do GITS – wchodząc do kina nie miałem wygórowanych oczekiwań, dlatego film generalnie mi się podobał. Wiele osób wręcz wyżywa się na nim porównując go do wersji z 1995 roku, a to przecież zupełnie inny rodzaj kina (…i niedościgniony wzór). Początkowo miałem ocenić film na 7, ale w końcu wyszedłem z kina zadowolony, więc dlaczego nie dać 8! :)

Cześć! :) Blog "Gracz.org - Świat Oczami Gracza" jest serwisem o grach, kinie i ogólnie pojętej elektronicznej rozrywce, ale poruszamy tutaj również inne tematy. Szanujemy naszych czytelników, dlatego prosimy o nie obrażanie innych osób w komentarzach oraz o nie używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne. Informujemy również, że komentarze mające na celu jedynie promowanie innych stron, blogów lub sklepów będą usuwane. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze filmy Science Fiction 2024 roku