Mocy przybywaj! – Recenzja Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy

Zapalony gracz i fan kina azjatyckiego – z wykształcenia natomiast socjolog. Pasjonat wypraw górskich i ogólnie wypraw wszelakich oraz niemiłosierna gaduła. Blog prowadzi dokładnie od 30 grudnia 2012 roku. Więcej informacji znajdziecie w zakładce o nas.

Podobne w tej kategorii

Może dołączysz do dyskusji?

 1. Crash pisze:

  O tak, dwa miecze rulz! Gierka za młodu bardzo mi się podobała, nic zatem dziwnego, że tak bardzo entuzjastycznie później podszedłem do The Force Unleashed. ;) Jak widać powrót do klasyki nie jest aż tak straszny, jakby się wydawało. ;D

 2. KMJ pisze:

  O ja cię, ale podróż w czasie :) Jedi Knight – grało się, oj grało! Jeśli jednak idzie o ogólny wydźwięk wpisu – też czasami zastanawiam się czy warto wracać do ubóstwianych przed laty tytułów, bo piękna bańka mydlana może pęknąć. Ale i „dzisiejsze” 7/10 nie jest złe – gdy mowa o tego typu tytule.

  • Makabe pisze:

   Nie wspomniałem o tym w tekście, ale momentami sterowanie potrafi nieźle wkurzyć! Finalnie jednak machanie mieczem świetlnym daje masę frajdy… Poza tym lokacje są zróżnicowane – a tego często brak mi w nowych tytułach. Do Jedi Academy powstało też mnóstwo modów :)

Cześć! :) Blog "Gracz.org - Świat Oczami Gracza" jest serwisem o grach, kinie i ogólnie pojętej elektronicznej rozrywce, ale poruszamy tutaj również inne tematy. Szanujemy naszych czytelników, dlatego prosimy o nie obrażanie innych osób w komentarzach oraz o nie używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne. Informujemy również, że komentarze mające na celu jedynie promowanie innych stron, blogów lub sklepów będą usuwane. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze filmy Science Fiction 2024 roku