Sex w wielkim mieście – serial, który zmienił oblicze popkultury

Gracz sporadycznie, za to wielki miłośnik dobrego kina, muzyki, tańca, sztuki użytkowej oraz zdrowego odżywiania. Zawodowo zajmuje się dietetyką, na blogu natomiast pomaga – jeśli czas na to pozwala. Więcej informacji znajdziecie na stronie o nas.

Podobne w tej kategorii

Może dołączysz do dyskusji?

  1. Gość z Central Perk pisze:

    Serial kultowy jak teksty samej Samanthy :) Bez niej to już nie to samo… „I tak po prostu” jest moim zdaniem kiepski w porównaniu do pierwowzoru. Na siłę wrzucane wątki LGBT i nudny scenariusz, a wszyscy aktorzy jacyś tacy zmęczeni życiem. Nijak ma się do oryginału, który był przecież błyskotliwy i świeży w latach emisji.

    • Adrian Heród pisze:

      Racja, chociaż tak naprawdę to żaden kolejny serial czy film z tej serii nie dorówna oryginałowi. Pewnych historii po prostu nie powinno się kontynuować. To by wszystkim wyszło na dobre.

Cześć! :) Blog "Gracz.org - Świat Oczami Gracza" jest serwisem o grach, kinie i ogólnie pojętej elektronicznej rozrywce, ale poruszamy tutaj również inne tematy. Szanujemy naszych czytelników, dlatego prosimy o nie obrażanie innych osób w komentarzach oraz o nie używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne. Informujemy również, że komentarze mające na celu jedynie promowanie innych stron, blogów lub sklepów będą usuwane. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze filmy Science Fiction 2024 roku