The Walking Dead: Survival Instinct – MiniRecenzja

Zapalony gracz i fan kina azjatyckiego – z wykształcenia natomiast socjolog. Pasjonat wypraw górskich i ogólnie wypraw wszelakich oraz niemiłosierna gaduła. Blog prowadzi dokładnie od 30 grudnia 2012 roku. Więcej informacji znajdziecie na stronie o nas.

Podobne w tej kategorii

Może dołączysz do dyskusji?

  1. Marcin N. pisze:

    Fakt. Mi też ciężko było wytrzymać przy tej grze dłużej. Poddałem się dosyć szybko i odinstalowałem. Ma kilka fajnych opcji np. podchodzenie zombiaka od tyłu i celowanie, by ugodzić szybko w mózg i pozbyć się wroga, ale niewiele tego, a wady przeważają nad zaletami.

    • Makabe pisze:

      Strasznie szybko wszyscy zapomnieli o tym tytule – plusem było na pewno to, że mogliśmy pograć Darylem z TWD ;-) Szkoda jednak, że cała gra jest poniżej przeciętnej…

Cześć! :) Blog "Gracz.org - Świat Oczami Gracza" jest serwisem o grach, kinie i ogólnie pojętej elektronicznej rozrywce, ale poruszamy tutaj również inne tematy. Szanujemy naszych czytelników, dlatego prosimy o nie obrażanie innych osób w komentarzach oraz o nie używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne. Informujemy również, że komentarze mające na celu jedynie promowanie innych stron, blogów lub sklepów będą usuwane. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze filmy Science Fiction 2024 roku