Top 10: Najlepsze gry z trybem Bullet Time

Zapalony gracz i fan kina azjatyckiego – z wykształcenia natomiast socjolog. Pasjonat wypraw górskich i ogólnie wypraw wszelakich oraz niemiłosierna gaduła. Blog prowadzi dokładnie od 30 grudnia 2012 roku. Więcej informacji znajdziecie na stronie o nas.

Podobne w tej kategorii

Może dołączysz do dyskusji?

 1. Ranafe pisze:

  To ja dodam tryb Dead Eye w Red Dead Redemption – znakomity podczas pojedynków, miękko wpasowujący się w dynamiczną walkę, bez wrażenia „przeskoku”.

  • Makabe pisze:

   Niestety nie miałem przyjemności zagrać w Red Dead Redemption, ale od lat czekam na wersję PC. Mam nadzieję, że Rockstar w końcu coś zdziała w tym temacie – w końcu rebooty znanych tytułów są ostatnio popularne.

 2. Crash pisze:

  Pamiętam jeszcze te wielkie (i wybitnie skrajne) emocje, które towarzyszyły premierze Enter the Matrix, to była ta gra, którą albo się uwielbiało, albo nienawidziło. :D I jak najbardziej wszelkimi kończynami się podpisuję pod dwoma pierwszymi wyborami – a zwłaszcza w multiplayu FEAR’a, jak już wspomniał kmj, istne miodzio to to było!

 3. kmj pisze:

  Oo, nie tylko ja nie zawiodłem się na Enter the Matrix :D
  Moim faworytem (Max Payne jest poza kategorią ;) ) jest pierwszy FEAR w trybie multi – to co tam można było wyprawiać z bullet timem po nabraniu wprawy jest nie do zapomnienia.

  • Makabe pisze:

   Pamiętam, że z zagraniem w Enter the Matrix musiałem poczekać do zmiany karty graficznej…
   a instalka była na 5 czy 6 płytach CD :-) Pierwszy F.E.A.R oczywiście wymiata, ostatnio nawet zastanawiałem się, czy nie odpalić go znowu i sprawdzić czy dalej rozgrywka sprawia taką frajdę.

Cześć! :) Blog "Gracz.org - Świat Oczami Gracza" jest serwisem o grach, kinie i ogólnie pojętej elektronicznej rozrywce, ale poruszamy tutaj również inne tematy. Szanujemy naszych czytelników, dlatego prosimy o nie obrażanie innych osób w komentarzach oraz o nie używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne. Informujemy również, że komentarze mające na celu jedynie promowanie innych stron, blogów lub sklepów będą usuwane. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze filmy Science Fiction 2024 roku