Z wizytą w mieście bezprawia – Sprawdzamy jak prezentuje się Mafia II po latach

Zapalony gracz i fan kina azjatyckiego – z wykształcenia natomiast socjolog. Pasjonat wypraw górskich i ogólnie wypraw wszelakich oraz niemiłosierna gaduła. Blog prowadzi dokładnie od 30 grudnia 2012 roku. Więcej informacji znajdziecie na stronie o nas.

Podobne w tej kategorii

Może dołączysz do dyskusji?

 1. kmj pisze:

  Mocno się zawiodłem na tym tytule. Liczyłem znowu na bohatera, z którym można się identyfikować, a ten z dwójki jest jakiś nijaki. A ten kolega to już w ogóle jakiś wieśniak, a jakie teksty w polskiej wersji rzuca :P

  • Makabe pisze:

   Nie pisałem o tym w tekście gdyż uznałem, że nie warto o tym wspominać ale Vito wydawał mi się strasznie bezuczuciowy, można jednak powiedzieć, że był po prostu twardym facetem. Poza tym bohater z pierwszej części, mimo faktu, że był gangsterem – to jednak w świadomości graczy pozostawał pozytywnym bohaterem… bo przecież to przez zbieg niefortunnych zdarzeń został wciągnięty do organizacji i nie miał wyboru prawda? Z Vito było już inaczej – sam wybrał takie życie i chyba dobrze wiedział jak to się wszystko skończy…

   Odnośnie Joe – to fakt, że nie był zbyt rozgarnięty (a Marty to już do niczego się nie nadawał) ale mimo wszystko wydawał mi się bardziej naturalny od innych „poważnych” postaci z gry… i zawsze bawiła mnie jego czerwona koszula z białymi wstawkami – coś jakby włoska wersja hawajskiej koszuli ;-)

   PS Podobno twórcy początkowo planowali kilka zakończeń ale w końcu zdecydowali się tylko na jedno.

Cześć! :) Blog "Gracz.org - Świat Oczami Gracza" jest serwisem o grach, kinie i ogólnie pojętej elektronicznej rozrywce, ale poruszamy tutaj również inne tematy. Szanujemy naszych czytelników, dlatego prosimy o nie obrażanie innych osób w komentarzach oraz o nie używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne. Informujemy również, że komentarze mające na celu jedynie promowanie innych stron, blogów lub sklepów będą usuwane. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze filmy Science Fiction 2024 roku