Z cyklu Wspomnienia Gracza #18 – Midtown Madness

Zapalony gracz i fan kina azjatyckiego – z wykształcenia natomiast socjolog. Pasjonat wypraw górskich i ogólnie wypraw wszelakich oraz niemiłosierna gaduła. Blog prowadzi dokładnie od 30 grudnia 2012 roku. Więcej informacji znajdziecie na stronie o nas.

Podobne w tej kategorii

Może dołączysz do dyskusji?

 1. Adam89 pisze:

  Chyba Midtown Madness 2 jednak zyskał na popularności bowiem do dziś powstają mody na nowe samochody czy mapki, :) Nie ma jak szaleć po ulicach Londynu Monster Truckiem.
  BA! jest taki mod dający nam Syrenę Sport.

  • Makabe pisze:

   Super sprawa, że tak wiele kilkunastoletnich tytułów dalej ma spore grono fanów. W Midtown Madness 2 grało się świetnie, ale największy sentyment mam jednak do części pierwszej ;)

   • Adam89 pisze:

    W sumie do jedynki też są mody ale tych już trudniej znaleść skoro dwójka przycimiła poprzedniczkę. Akurat górowanie części pierwszej nad drugą mam z grą Dungeon Sige. Owszem sequel byl bardzo dobry ale nie miał takiego klimatu według mnie.
    Zresztą wystarczy spojrzeć na naszego bohatera, w jedynce był to zwyczajny żyjący w spokoju farmer gdy w dwójce zwerbowany najemnik już majacy jakieś doświadczenie z orężem..

Cześć! :) Blog "Gracz.org - Świat Oczami Gracza" jest serwisem o grach, kinie i ogólnie pojętej elektronicznej rozrywce, ale poruszamy tutaj również inne tematy. Szanujemy naszych czytelników, dlatego prosimy o nie obrażanie innych osób w komentarzach oraz o nie używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne. Informujemy również, że komentarze mające na celu jedynie promowanie innych stron, blogów lub sklepów będą usuwane. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze filmy Science Fiction 2024 roku