Egzotyczny wypad o jakim marzyłem od dawna – Recenzja Dying Light

Zapalony gracz i fan kina azjatyckiego – z wykształcenia natomiast socjolog. Pasjonat wypraw górskich i ogólnie wypraw wszelakich oraz niemiłosierna gaduła. Blog prowadzi dokładnie od 30 grudnia 2012 roku. Więcej informacji znajdziecie na stronie o nas.

Podobne w tej kategorii

Może dołączysz do dyskusji?

 1. Crash pisze:

  No i elegancko. ;) Cieszę się, że rodakom po raz kolejny się udało. Oby było to dobrym zwiastunem nadchodzących czasów/polskich gier!

 2. Agent Chaosu pisze:

  Wysoko dałeś :P Graficznie to chyba najlepszy polski produkt ever. Czyli ze słabą fabułą jednak fakt – Angry Joe krytykuje dokładnie ten sam aspekt gry. Z tym, że jego ocena to chyba 6/10 ( z tego co dobrze pamiętam).

  • Makabe pisze:

   Uwielbiam tematykę zombie, a Dying Light pomimo swoich wad dało mi niesamowitą frajdę. Poza tym dawno nie miałem gry, do której chciałbym wrócić po zakończeniu głównego wątku fabularnego – dlatego 9/10 :)

Cześć! :) Blog "Gracz.org - Świat Oczami Gracza" jest serwisem o grach, kinie i ogólnie pojętej elektronicznej rozrywce, ale poruszamy tutaj również inne tematy. Szanujemy naszych czytelników, dlatego prosimy o nie obrażanie innych osób w komentarzach oraz o nie używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne. Informujemy również, że komentarze mające na celu jedynie promowanie innych stron, blogów lub sklepów będą usuwane. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze filmy Science Fiction 2024 roku