Top 10: Najlepsze horrory i filmy grozy 2023 roku według Gracza

Zapalony gracz i fan kina azjatyckiego – z wykształcenia natomiast socjolog. Pasjonat wypraw górskich i ogólnie wypraw wszelakich oraz niemiłosierna gaduła. Blog prowadzi dokładnie od 30 grudnia 2012 roku. Więcej informacji znajdziecie w zakładce o nas.

Podobne w tej kategorii

Może dołączysz do dyskusji?

 1. Marina pisze:

  W 2023 brakowało porządnego slashera, może i „Krzyk 6” nie był taki zły ale za to „Noc Dziękczynienia” to jakieś nieporozumienie :/ Polecam za to meksykański film „Huesera”, fajne i nietypowe kino jak na horror.

 2. Binkowski pisze:

  When evil lurks (Gdy czai się zło) nie ma sobie równych, oglądając miałem ciarki na plecach. Zresztą co tu się rozwodzić, to po prostu zajeb*** film i w mojej skromnej opinii najlepszy z tegorocznych horrorów… nie widziałem nic podobnego od czasu The empty man z 2020.

  • Adrian Heród pisze:

   Tak, to świetny horror. Jakoś tak wyszło, że długo się przekonywałem żeby go obejrzeć, ale oczywiście było warto.

   Swoją drogą jest skonstruowany zupełnie jak film o zombie, ale ich rolę zastąpili opętani. Przez to nie ma się wrażenia, że to kolejny tytuł odgrzewający tą samą tematykę.

Cześć! :) Blog "Gracz.org - Świat Oczami Gracza" jest serwisem o grach, kinie i ogólnie pojętej elektronicznej rozrywce, ale poruszamy tutaj również inne tematy. Szanujemy naszych czytelników, dlatego prosimy o nie obrażanie innych osób w komentarzach oraz o nie używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne. Informujemy również, że komentarze mające na celu jedynie promowanie innych stron, blogów lub sklepów będą usuwane. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze filmy Science Fiction 2024 roku