Z cyklu Wspomnienia Gracza #7 – Medal of Honor: Pacific Assault

Zapalony gracz i fan kina azjatyckiego – z wykształcenia natomiast socjolog. Pasjonat wypraw górskich i ogólnie wypraw wszelakich oraz niemiłosierna gaduła. Blog prowadzi dokładnie od 30 grudnia 2012 roku. Więcej informacji znajdziecie na stronie o nas.

Podobne w tej kategorii

Może dołączysz do dyskusji?

 1. Crash pisze:

  Szczerze mówiąc o tym tylko czytałem, ale już niestety nie grałem. Ale czytając tekst przypomniały mi się wszelkie miłe chwile, związane z MOH: Allied Assault, ach, stare dobre czasy. ;)

 2. kmj pisze:

  Grałem kiedyś w demko, pozytywnie je wspominam (więcej niż jedno przejście), ale nie wiem czy nie znudziłbym się pełniakiem. Na pewno klimat robił wrażenie.

  • Makabe pisze:

   Sam nie wiem, czy teraz odczuwałbym taką samą frajdę jak wtedy – w końcu minęło już 9 lat. Trzeba kiedyś sprawdzić ;-) Byłyby to kolejne „wspomnienia kontra rzeczywistość”…

Cześć! :) Blog "Gracz.org - Świat Oczami Gracza" jest serwisem o grach, kinie i ogólnie pojętej elektronicznej rozrywce, ale poruszamy tutaj również inne tematy. Szanujemy naszych czytelników, dlatego prosimy o nie obrażanie innych osób w komentarzach oraz o nie używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne. Informujemy również, że komentarze mające na celu jedynie promowanie innych stron, blogów lub sklepów będą usuwane. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze filmy Science Fiction 2024 roku