Najlepsze filmy science fiction 2017 roku według Gracza – Lista premier

Zapalony gracz i fan kina azjatyckiego – z wykształcenia natomiast socjolog. Pasjonat wypraw górskich i ogólnie wypraw wszelakich oraz niemiłosierna gaduła. Blog prowadzi dokładnie od 30 grudnia 2012 roku. Więcej informacji znajdziecie na stronie o nas.

Podobne w tej kategorii

Może dołączysz do dyskusji?

 1. Ranafe pisze:

  Przeglądam sobie i myślę: Ghost ok, jestem fanem anime, więc się nie nastawiam.
  King Konga obejrzę dla Lokiego… a potem nagle: Valerian – omg,omg. The Dark Tower – omg x3 i McConaughey!
  Ale najbardziej czekam – i jednocześnie, najbardziej się boję – Blade Runnera. Film, książka i gra były arcydobre, każda jedyna w swoim rodzaju i wyjątkowa. Jeśli zrobią dobrą kontynuację, jest szansa, że zachęcą młodszych widzów do sięgnięcia po klasykę. Jak spieprzą, to pozostaną nam tylko wspomnienia takich wyjadaczy jak ja…
  Z Obcym mam tak jak zawsze – na pewno będę się cholernie bać, ale obejrzę, bo wizja Geigera mnie usidliła.
  O kolejnych Gwiezdnych Wojnach nie wspominam, bo ostatnie utrwaliły we mnie przekonanie, że będzie dobrze i Moc jest z Disneyem ;-)

  Pozdrawiam!

  PS. Fajne zestawienie :-)

  • Makabe pisze:

   Dzięki, ja również od lat czekam na kontynuację Blade Runnera, przed samą premierą na pewno zrobię sobie noc z kilkoma wersjami oryginału! :)

   • Ranafe pisze:

    Ehh… no i Obcy mnie zawiódł – Ciebie zresztą, o ile wiem, też. Ghost nie powalił na kolana. Wielkimi krokami zbliża się Blade Runner, a ja zastanawiam się, czy poza niezłymi Strażnikami Galaktyki będzie w tym roku jeszcze coś, co nie zrani mych fanowskich uczuć ;-).

    Wiem, że to nie jest fantasy ani science-fiction, ale kontynuacja Miasteczka Twin Peaks też w toku. Oglądałeś?

Cześć! :) Blog "Gracz.org - Świat Oczami Gracza" jest serwisem o grach, kinie i ogólnie pojętej elektronicznej rozrywce, ale poruszamy tutaj również inne tematy. Szanujemy naszych czytelników, dlatego prosimy o nie obrażanie innych osób w komentarzach oraz o nie używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne. Informujemy również, że komentarze mające na celu jedynie promowanie innych stron, blogów lub sklepów będą usuwane. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze filmy Science Fiction 2024 roku