Bohaterka ostatniej apokalipsy – Recenzja Furiosa: Saga Mad Max

Zapalony gracz i fan kina azjatyckiego – z wykształcenia natomiast socjolog. Pasjonat wypraw górskich i ogólnie wypraw wszelakich oraz niemiłosierna gaduła. Blog prowadzi dokładnie od 30 grudnia 2012 roku. Więcej informacji znajdziecie na stronie o nas.

Podobne w tej kategorii

Może dołączysz do dyskusji?

  1. Old_slavko pisze:

    Może nie tak dobry jak poprzednia część ale i tak czuć klimat. W kinie irytowały mnie za to reklamy przed filmem – dosłownie pół godziny oglądania spotów wszystkiego co niezwiązane z filmami… Kiedyś chodzenie do kina to była przyjemność i przy okazji człowiek mógł nowe zapowiedzi pooglądać, a teraz same reklamy :( Wracając do Furiosy, to oby Pan Miller zdążył jeszcze jakiegoś Mad Maxa nakręcić, bo ma już swoje lata.

    • Adrian Heród pisze:

      Może zdąży, kolejny film ma podobno opowiadać historię Immortan Joe :) A jeśli chodzi o temat reklam w kinie, to z roku na rok jest coraz gorzej. Najlepiej wchodzić na salę jakieś 20 minut po rozpoczęciu, wtedy załapiesz się jeszcze na jakiś trailer.

Cześć! :) Blog "Gracz.org - Świat Oczami Gracza" jest serwisem o grach, kinie i ogólnie pojętej elektronicznej rozrywce, ale poruszamy tutaj również inne tematy. Szanujemy naszych czytelników, dlatego prosimy o nie obrażanie innych osób w komentarzach oraz o nie używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne. Informujemy również, że komentarze mające na celu jedynie promowanie innych stron, blogów lub sklepów będą usuwane. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze filmy Science Fiction 2024 roku