Najlepsze filmy science fiction 2023 roku według Gracza – Lista premier

Zapalony gracz i fan kina azjatyckiego – z wykształcenia natomiast socjolog. Pasjonat wypraw górskich i ogólnie wypraw wszelakich oraz niemiłosierna gaduła. Blog prowadzi dokładnie od 30 grudnia 2012 roku. Więcej informacji znajdziecie w zakładce o nas.

Podobne w tej kategorii

Może dołączysz do dyskusji?

 1. Artek pisze:

  W końcu konkretna strona. Fajnie zrobiona. Trailery bez reklam. Wszystko czego potrzeba.
  Dzięki.

 2. KathyB pisze:

  65 to niestety bieda straszna, a liczyłam na dobry film :( Adam Driver chyba całe życie gra tak samo, każda rola prawie identyczna, zobaczymy co będzie z resztą filmów.

  • Adrian Heród pisze:

   No niestety tak bywa. Z tegorocznych filmów SF mi do tej pory najbardziej do gustu przypadło Infinity Pool, ale zakładam że najlepsze filmy dopiero przed nami… w końcu jest dopiero początek kwietnia ;)

Cześć! :) Blog "Gracz.org - Świat Oczami Gracza" jest serwisem o grach, kinie i ogólnie pojętej elektronicznej rozrywce, ale poruszamy tutaj również inne tematy. Szanujemy naszych czytelników, dlatego prosimy o nie obrażanie innych osób w komentarzach oraz o nie używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne. Informujemy również, że komentarze mające na celu jedynie promowanie innych stron, blogów lub sklepów będą usuwane. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze filmy Science Fiction 2024 roku