Dalej niż sięga wzrok… – S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla – Mod Complete 2009

Zapalony gracz i fan kina azjatyckiego – z wykształcenia natomiast socjolog. Pasjonat wypraw górskich i ogólnie wypraw wszelakich oraz niemiłosierna gaduła. Blog prowadzi dokładnie od 30 grudnia 2012 roku. Więcej informacji znajdziecie w zakładce o nas.

Podobne w tej kategorii

Może dołączysz do dyskusji?

 1. Pytanko pisze:

  Co mam zrobić gdy mod nie widzi zainstalowanej gry

 2. Tak pisze:

  Cyy instalować oba mirror z punktu 6?

 3. Maćk pisze:

  Po zainstalowaniu modyfikacji przy włączaniu gry mam błąd „Program XR 3DA Przestał działać” nie wiem co mam zrobić po czysty STALKER działa bez zarzutu :(

  • Makabe pisze:

   Cześć :)
   Powodów występowania tego błędu może być kilka (np. brak zainstalowanego odpowiedniego patcha, pliki konfiguracyjne z poprzedniej wersji gry). Najlepiej wykonaj czystą instalację SoC i spróbuj jeszcze raz wykonać wszystkie czynności opisane w tekście.

 4. konradossi pisze:

  notatnik odmawia dostępu gdy próbuję zapisać zmiany z kroku 4

 5. Makabe pisze:

  To albo wina Twojej wersji S.T.A.L.K.E.R.a albo jakiś problem z wpisem do rejestru… spróbuj wyczyścić stare wpisy w rejestrze jakimś programem np. CCleaner’em. Trzeba pokombinować ;-)

 6. Preacher pisze:

  Mam problem z instalacją bowiem nie wykrywa mi stalkera.

  • Makabe pisze:

   Spróbuj przeinstalować grę (wcześniej skopiuj sobie konfigurację i zapisane stany gry) – powinno pomóc. Ewentualnie można jeszcze poszukać omawianego moda w formie spakowanego archiwum (bez wersji instalacyjnej).

 7. darkorion pisze:

  Niestety nie działa, zrobiłem wszystko tak jak jest napisane. Włączam grę, robi się czarny ekran jak by już miała zacząć się lądować i guzik. wychodzi do pulpitu i na tym koniec :(

  • Makabe pisze:

   Jeśli po uruchomieniu gry masz czarny ekran – to prawdopodobnie znaczy, że nie spatchowałeś jej przed instalacją moda (pamiętaj, żeby przed jego instalacją odpalić ją przynajmniej raz):

   „Make sure to patch the game before installing a mod, otherwise you will see a black screen on startup. To check if your game is patched, see lower left corner of the main menu screen, it should say ver. 1.0005 (or 1.0006). If nothing is there, that means it’s version 1.000. If you have a Steam version, wait for it to get updated automatically.”

   Przed chwilą jeszcze raz testowałem moda na świeżej instalacji S.T.A.L.K.E.R.a w wersji PL (Win 7 64-bit) i działa ;-) Zauważyłem jeszcze, że jeśli nie skopiuje plików z SC International Patch (punkt 7) to również mam czarny ekran i gra się nie ładuje.

   Daj znać czy Ci się udało uruchomić tego moda, bo w kolejce czeka już S.T.A.L.K.E.R. Lost Alpha…

 8. kmj pisze:

  Nie wiedziałem, że jest taki fajny mod. Stalker czeka więc na swoją kolej. Po premierze grało się w niego ciężko…

Cześć! :) Blog "Gracz.org - Świat Oczami Gracza" jest serwisem o grach, kinie i ogólnie pojętej elektronicznej rozrywce, ale poruszamy tutaj również inne tematy. Szanujemy naszych czytelników, dlatego prosimy o nie obrażanie innych osób w komentarzach oraz o nie używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne. Informujemy również, że komentarze mające na celu jedynie promowanie innych stron, blogów lub sklepów będą usuwane. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze filmy Science Fiction 2024 roku