Z cyklu Gracz poleca, czyli filmy które warto obejrzeć – Część 1

Zapalony gracz i fan kina azjatyckiego – z wykształcenia natomiast socjolog. Pasjonat wypraw górskich i ogólnie wypraw wszelakich oraz niemiłosierna gaduła. Blog prowadzi dokładnie od 30 grudnia 2012 roku. Więcej informacji znajdziecie na stronie o nas.

Podobne w tej kategorii

Może dołączysz do dyskusji?

  1. Kamysto pisze:

    Bardzo interesująca lista. Dwa z filmów obejrzę na pewno. Inherent Vice – zachęciłeś mnie totalnie. No i „Tuska” też obejrzę, mimo tej masakrycznie niskiej oceny na filmwebie.

    • Makabe pisze:

      Dzięki, polecam się na przyszłość. Wada ukryta i Kieł to dość „specyficzne” filmy, które nie każdemu przypadną do gustu – jednak do mojej listy najbardziej zakręconych filmów wpasowują się wręcz idealnie. Jeśli chodzi o filmweb, to dawno przestałem tam zaglądać – przerażał mnie fakt, jak miesza się tam z błotem zarówno filmy jak i innych użytkowników. Ogólnie uważam, że ludzie za bardzo się „spinają” jeśli chodzi o kino, powinno się do tego podchodzić z większym luzem :)

Cześć! :) Blog "Gracz.org - Świat Oczami Gracza" jest serwisem o grach, kinie i ogólnie pojętej elektronicznej rozrywce, ale poruszamy tutaj również inne tematy. Szanujemy naszych czytelników, dlatego prosimy o nie obrażanie innych osób w komentarzach oraz o nie używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne. Informujemy również, że komentarze mające na celu jedynie promowanie innych stron, blogów lub sklepów będą usuwane. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze filmy Science Fiction 2024 roku