O co chodzi z tymi nazistami? – Recenzja Wolfenstein: The New Order

Zapalony gracz i fan kina azjatyckiego – z wykształcenia natomiast socjolog. Pasjonat wypraw górskich i ogólnie wypraw wszelakich oraz niemiłosierna gaduła. Blog prowadzi dokładnie od 30 grudnia 2012 roku. Więcej informacji znajdziecie na stronie o nas.

Podobne w tej kategorii

Może dołączysz do dyskusji?

  1. kmj pisze:

    Fajna recenzja :) Ja na razie się waham co do Wolfa, bo z jednej strony opisy strzelania są pozytywne, ale podejście do klimatu mnie nie przekonuje i do tego opinie o optymalizacji są niestety mieszane :/ . A w takich grach płynność jest mile widziana.

    • Makabe pisze:

      No niestety optymalizacja nie jest mocną stroną tego tytułu – chociaż z tego co pamiętam, to pomaga włączenie kompresji tekstur i zmniejszenie rozdzielczości cieni. Osobiście to czekam na jakieś Twoje nowe teksty ;)

Cześć! :) Blog "Gracz.org - Świat Oczami Gracza" jest serwisem o grach, kinie i ogólnie pojętej elektronicznej rozrywce, ale poruszamy tutaj również inne tematy. Szanujemy naszych czytelników, dlatego prosimy o nie obrażanie innych osób w komentarzach oraz o nie używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne. Informujemy również, że komentarze mające na celu jedynie promowanie innych stron, blogów lub sklepów będą usuwane. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze filmy Science Fiction 2024 roku