Top 10: Najlepsze survival horrory, które planowane są na 2017 rok

Zapalony gracz i fan kina azjatyckiego – z wykształcenia natomiast socjolog. Pasjonat wypraw górskich i ogólnie wypraw wszelakich oraz niemiłosierna gaduła. Blog prowadzi dokładnie od 30 grudnia 2012 roku. Więcej informacji znajdziecie na stronie o nas.

Podobne w tej kategorii

Może dołączysz do dyskusji?

 1. W większości ciężko te gry nazywać survival-horrorami, bo widzę ekipę klikaczy-akcji z FPP. Absolutnie nie trawie tego typu gier. RE7 ma mogą uwagę, trzeba się do niej w najbliższej przyszłości dorwać.

  • Makabe pisze:

   RE7 i Outlast 2 to według mnie tytuły zdecydowanie warte uwagi. Zaryzykowałbym również stwierdzenie, że są to aktualnie najlepsze survival horrory 2017 roku.

 2. G-WEB pisze:

  Odnoszę wrażenie, że upadek P.T. otworzył drogę konkurencji;) Z całej listy chyba najbardziej zaintrygował mnie Visage. Chociaż niezwykle niepokojący wydaje się też Scorn

  • Makabe pisze:

   Z tego co się orientuję, to w planach było jeszcze kilka innych tytułów, które miały nawiązywać do wspomnianego P.T. – każdy liczył na swój kawałek tortu. Dla mnie najlepiej prezentuje się Agony i Scorn… zapowiadają się wyśmienicie :)

Cześć! :) Blog "Gracz.org - Świat Oczami Gracza" jest serwisem o grach, kinie i ogólnie pojętej elektronicznej rozrywce, ale poruszamy tutaj również inne tematy. Szanujemy naszych czytelników, dlatego prosimy o nie obrażanie innych osób w komentarzach oraz o nie używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne. Informujemy również, że komentarze mające na celu jedynie promowanie innych stron, blogów lub sklepów będą usuwane. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze filmy Science Fiction 2024 roku