Najlepsze gry targów E3 2018 – sprawdzamy nadchodzące tytuły

Zapalony gracz i fan kina azjatyckiego – z wykształcenia natomiast socjolog. Pasjonat wypraw górskich i ogólnie wypraw wszelakich oraz niemiłosierna gaduła. Blog prowadzi dokładnie od 30 grudnia 2012 roku. Więcej informacji znajdziecie na stronie o nas.

Podobne w tej kategorii

Może dołączysz do dyskusji?

  1. Kurasiu pisze:

    Oby tylko Cyberpunk wyszedł przed 2077. :D Ale ogólnie całkiem ciekawe produkcje zapowiedzieli (lub pokazali) na E3 póki co.

    • Makabe pisze:

      Zapowiadają się chyba jedne z najciekawszych E3 od lat… Dzisiaj wieczorem muszę dodać kolejne kilka trailerów do listy, bo po konferencji Sony nieco ich przybyło :)

Cześć! :) Blog "Gracz.org - Świat Oczami Gracza" jest serwisem o grach, kinie i ogólnie pojętej elektronicznej rozrywce, ale poruszamy tutaj również inne tematy. Szanujemy naszych czytelników, dlatego prosimy o nie obrażanie innych osób w komentarzach oraz o nie używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne. Informujemy również, że komentarze mające na celu jedynie promowanie innych stron, blogów lub sklepów będą usuwane. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze filmy Science Fiction 2024 roku