Rambo: The Video Game – smutna rzeczywistość

Zapalony gracz i fan kina azjatyckiego – z wykształcenia natomiast socjolog. Pasjonat wypraw górskich i ogólnie wypraw wszelakich oraz niemiłosierna gaduła. Blog prowadzi dokładnie od 30 grudnia 2012 roku. Więcej informacji znajdziecie na stronie o nas.

Podobne w tej kategorii

Może dołączysz do dyskusji?

 1. Crash pisze:

  Tak, te screeny porównujące trailera z finalnym produktem są epickie! Ech, Teyon, co z tobą, a pomyśleć, że kiedyś ochoczo czytałem wypowiedzi pracowników o hardwarze i programowaniu na DSa…

 2. kmj pisze:

  Ale koszmarek. Najlepsze są porównania trailerów do prawdziwej gry, takie jak tutaj: http://www.gry-online.pl/Galeria/Html/Dokumenty/99281095.jpg :)

 3. Marcin N. pisze:

  Może cena tak wysoka, bo droga była licencja studia filmowego, które ma prawa do tej fikcyjnej postaci i ksywy? Z drugiej strony jednak może temu, bo programiści gdy uświadomili sobie, że zrobili typową kaszankę i jedyny sposób, by się ta gra chociaż zwróciła, to chwyt marketingowy w stylu „Sprzedamy drogo, to pomyślą, że dobre.” :)

  • Makabe pisze:

   Podobno licencje załatwił wydawca gry, czyli Reef Entertainment. Zaś krakowski Teyon miał za zadanie stworzyć samą grę – szkoda, że tak wyszło ale co zrobić… Na szczęście w w tym miesiącu było wiele innych wartych uwagi tytułów ;-)

 4. karola.jn pisze:

  oj ostro – Rambo byłby z Ciebie dumny ;-)

Cześć! :) Blog "Gracz.org - Świat Oczami Gracza" jest serwisem o grach, kinie i ogólnie pojętej elektronicznej rozrywce, ale poruszamy tutaj również inne tematy. Szanujemy naszych czytelników, dlatego prosimy o nie obrażanie innych osób w komentarzach oraz o nie używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne. Informujemy również, że komentarze mające na celu jedynie promowanie innych stron, blogów lub sklepów będą usuwane. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze filmy Science Fiction 2024 roku