Premiery gier PC: Listopad 2016

Zapalony gracz i fan kina azjatyckiego – z wykształcenia natomiast socjolog. Pasjonat wypraw górskich i ogólnie wypraw wszelakich oraz niemiłosierna gaduła. Blog prowadzi dokładnie od 30 grudnia 2012 roku. Więcej informacji znajdziecie na stronie o nas.

Podobne w tej kategorii

Może dołączysz do dyskusji?

 1. KMJ pisze:

  Tyranny – Na 100% zagram, ale czekam na opinie, niepokoi obsidianowe embargo na recenzje, poza tym zobaczymy w jakiej formie jest obecnie Obsidian jeśli chodzi o jakość tekstów, gdy kilku czołowych fachowców w tej dziedzinie zmieniło studia. No i gra o tytule Tyranny z hasłem przewodnim If Evil Won z premierą w chwilę po wyborach prezydenckich w USA, gdzie zwycięża Donald Trump mnie absolutnie rozbraja :D :D :D

  • Makabe pisze:

   Z tytułów zapowiadanych na ten miesiąc zagrałem do tej pory w Owlboya – jak dla mnie klimatem i stylistyką mocno przypomina stare anime ze studia Ghibli. Odnośnie wyborów, to w ostatnim sezonie South Parku nieźle pojechali po Trumpie i Hillary :)

 2. Ranafe pisze:

  Jak dla mnie premiera miesiąca to: Dishonored 2 (boję się tylko, że nie zachowa mrocznego klimatu jedynki) oraz Tyranny, kolejny crpg o którym mówi się, że to „drugi Planescape”.

  • Makabe pisze:

   Zarówno pierwsza jak i druga część ma rewelacyjne cencept arty – są po prostu niesamowite. Ostatnio mieli problemy z optymalizacją – mam nadzieję, że naprawią to kolejnym patchami. Podczas WGW byłem na pokazie i dziwiło mnie, że nie pokazali grywalnej wersji – ale to chyba dlatego, że do końca starali się to poprawić.

Cześć! :) Blog "Gracz.org - Świat Oczami Gracza" jest serwisem o grach, kinie i ogólnie pojętej elektronicznej rozrywce, ale poruszamy tutaj również inne tematy. Szanujemy naszych czytelników, dlatego prosimy o nie obrażanie innych osób w komentarzach oraz o nie używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne. Informujemy również, że komentarze mające na celu jedynie promowanie innych stron, blogów lub sklepów będą usuwane. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze filmy Science Fiction 2024 roku