O jedną planetę za daleko – Recenzja Marsjanina Ridleya Scotta

Zapalony gracz i fan kina azjatyckiego – z wykształcenia natomiast socjolog. Pasjonat wypraw górskich i ogólnie wypraw wszelakich oraz niemiłosierna gaduła. Blog prowadzi dokładnie od 30 grudnia 2012 roku. Więcej informacji znajdziecie na stronie o nas.

Podobne w tej kategorii

Może dołączysz do dyskusji?

  1. Karolina pisze:

    Mi zabrakło emocji – oczekiwałabym więcej napięcia, niepokoju, wzruszeń… Ale warto oglądnąć np. dla pięknych ujęć naszego rodaka, Dariusza Wolskiego :)

    • Makabe pisze:

      To właśnie dzięki pracy Wolskiego film dało się obejrzeć, gdyby odjąć dobre ujęcia i efekty to niewiele by zostało. Tak w ogóle, to pracował on wcześniej przy wielu znanych tytułach.

Cześć! :) Blog "Gracz.org - Świat Oczami Gracza" jest serwisem o grach, kinie i ogólnie pojętej elektronicznej rozrywce, ale poruszamy tutaj również inne tematy. Szanujemy naszych czytelników, dlatego prosimy o nie obrażanie innych osób w komentarzach oraz o nie używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne. Informujemy również, że komentarze mające na celu jedynie promowanie innych stron, blogów lub sklepów będą usuwane. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze filmy Science Fiction 2024 roku