Dramat wśród gwiazd – Recenzja Grawitacji

Gracz sporadycznie, za to wielki miłośnik dobrego kina, muzyki, tańca, sztuki użytkowej oraz zdrowego odżywiania. Zawodowo zajmuje się dietetyką, na blogu natomiast pomaga – jeśli czas na to pozwala. Więcej informacji znajdziecie na stronie o nas.

Podobne w tej kategorii

Może dołączysz do dyskusji?

 1. pat pisze:

  Sandra Bullock niestety troche wkurza swoja niezlomnoscia, ale efekty sa zniewalajace.

  • karola.jn pisze:

   Trochę w tym racji, jednak inne zalety filmu to całkowicie rekompensują. Ja spodziewałam się za to, że Clooney nadciągnie bohatersko z odsieczą – jak widać nie tym razem ;)

 2. Makabe pisze:

  Film nawet dość udany, rewelacyjnie się go ogląda w kinie. Ja bym jednak zmienił tytuł na „Sandra Bullock w kosmosie” – w końcu ma 49 lat i ani jednej zmarszczki… botoks rządzi! :-P

Cześć! :) Blog "Gracz.org - Świat Oczami Gracza" jest serwisem o grach, kinie i ogólnie pojętej elektronicznej rozrywce, ale poruszamy tutaj również inne tematy. Szanujemy naszych czytelników, dlatego prosimy o nie obrażanie innych osób w komentarzach oraz o nie używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne. Informujemy również, że komentarze mające na celu jedynie promowanie innych stron, blogów lub sklepów będą usuwane. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze filmy Science Fiction 2024 roku