Ciężkie jest życie Gracza – Część 1

Zapalony gracz i fan kina azjatyckiego – z wykształcenia natomiast socjolog. Pasjonat wypraw górskich i ogólnie wypraw wszelakich oraz niemiłosierna gaduła. Blog prowadzi dokładnie od 30 grudnia 2012 roku. Więcej informacji znajdziecie na stronie o nas.

Podobne w tej kategorii

Może dołączysz do dyskusji?

  1. Crash pisze:

    Bardzo ciekawy artykuł. ;) Zwłaszcza ten kawałek o skoku jakościowym w kolejnych generacjach… ach, pamiętam jeszcze czasy Saturna i PSXa, jak to komputery były mocno w tyle za konsolami, jak chodziło o renderowanie grafiki 3D. A wystarczyła jedna karta PCI i 4 magiczne literki '3Dfx’ w 1996, aby nagle wszelakie pecety wyzbyły się jakichkolwiek kompleksów graficznych. :D

Cześć! :) Blog "Gracz.org - Świat Oczami Gracza" jest serwisem o grach, kinie i ogólnie pojętej elektronicznej rozrywce, ale poruszamy tutaj również inne tematy. Szanujemy naszych czytelników, dlatego prosimy o nie obrażanie innych osób w komentarzach oraz o nie używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne. Informujemy również, że komentarze mające na celu jedynie promowanie innych stron, blogów lub sklepów będą usuwane. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze filmy Science Fiction 2024 roku