Kto łamie zabezpieczenia w grach? Poznaj najlepsze grupy crackerskie

Zapalony gracz i fan kina azjatyckiego – z wykształcenia natomiast socjolog. Pasjonat wypraw górskich i ogólnie wypraw wszelakich oraz niemiłosierna gaduła. Blog prowadzi dokładnie od 30 grudnia 2012 roku. Więcej informacji znajdziecie na stronie o nas.

Podobne w tej kategorii

Może dołączysz do dyskusji?

 1. KathyB pisze:

  Tak mi się przypomniało o jednym fajnym przykładzie. W Resident Evil Village na PC przez zastosowanie Denuvo były straszne spadki wydajności i widoczne gołym okiem przycięcia. Pamiętam jak serwisy z grami same ściągały wersje z torrentów żeby dało się normalnie grać… xd, bo wersje bez Denuvo działały o niebo lepiej ;)

  • Adrian Heród pisze:

   Dokładnie, pamiętam zresztą jak oglądałem testy wydajności na kanale Digital Foundry i dziwiłem się, jak można było aż tak obniżyć wydajność kosztem rzekomej walki z piractwem (gra i tak została złamana bardzo szybko).

   Zresztą jakoś w kwietniu tego roku Capcom w końcu całkowicie usunął Denuvo z RE8. Szkoda tylko, że zrobili to dopiero 2 lata po premierze.

Cześć! :) Blog "Gracz.org - Świat Oczami Gracza" jest serwisem o grach, kinie i ogólnie pojętej elektronicznej rozrywce, ale poruszamy tutaj również inne tematy. Szanujemy naszych czytelników, dlatego prosimy o nie obrażanie innych osób w komentarzach oraz o nie używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne. Informujemy również, że komentarze mające na celu jedynie promowanie innych stron, blogów lub sklepów będą usuwane. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze filmy Science Fiction 2024 roku