Among The Sleep – wrażenia z wersji alpha

Zapalony gracz i fan kina azjatyckiego – z wykształcenia natomiast socjolog. Pasjonat wypraw górskich i ogólnie wypraw wszelakich oraz niemiłosierna gaduła. Blog prowadzi dokładnie od 30 grudnia 2012 roku. Więcej informacji znajdziecie na stronie o nas.

Podobne w tej kategorii

Może dołączysz do dyskusji?

 1. Crash pisze:

  Wiedziałem, że Unity jest dość przyjaznym silnikiem/środowiskiem dla gamedevów (swojego czasu sporo w nim siedziałem), ale nie przypuszczałem, że nastąpi taki boom popularności na niego, no no. :)
  Sama produkcja dość ciekawa, nie powiem – faktycznie, oczami dziecka ten świat jakoś bardziej strasznie wygląda, zwłaszcza jak jesteśmy tacy malutcy, dodatkowo wolno się poruszamy.

 2. karola.jn pisze:

  no to dobrze, że tego nie napisałeś ;p

 3. Makabe pisze:

  Chciałem napisać, że to taki sam horror jak dla Ciebie brak czekolady ;-P Na szczęście jednak się powstrzymałem gdyż wyobraź sobie, że jutro w Ślemieniu premiera długo oczekiwanego filmu Wong Kar-Wai’a – The Grandmaster… więc muszę zważać na słowa ;-)

 4. karola.jn pisze:

  twórcy zadbali o wszystko – w lodówce nie widać mleka … dla takiego maluszka – horror ;-p

Cześć! :) Blog "Gracz.org - Świat Oczami Gracza" jest serwisem o grach, kinie i ogólnie pojętej elektronicznej rozrywce, ale poruszamy tutaj również inne tematy. Szanujemy naszych czytelników, dlatego prosimy o nie obrażanie innych osób w komentarzach oraz o nie używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne. Informujemy również, że komentarze mające na celu jedynie promowanie innych stron, blogów lub sklepów będą usuwane. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze filmy Science Fiction 2024 roku