Odkryj w sobie wilka – Recenzja The Wolf Among Us – Episode 1: Faith

Zapalony gracz i fan kina azjatyckiego – z wykształcenia natomiast socjolog. Pasjonat wypraw górskich i ogólnie wypraw wszelakich oraz niemiłosierna gaduła. Blog prowadzi dokładnie od 30 grudnia 2012 roku. Więcej informacji znajdziecie w zakładce o nas.

Podobne w tej kategorii

Może dołączysz do dyskusji?

 1. Ranafe pisze:

  Gra mocno trzyma poziom komiksów, chociaż w warstwie fabularnej jest spłycona. Taki wymóg medium. Bez tego gadek byłoby jeszcze więcej. Telltale zachowało jednak mrok, charakter postaci i świata. Dla mnie, jako fanki Bigbiego, on sam wystarcza, by dać tej grze wysoką notę :-)

 2. Dlagracza.com pisze:

  Nic specjalnego faktycznie : /

 3. SpokoWap pisze:

  Uff, odetchnąłem z ulgą. Miałem spore oczekiwania co do tej gry. Niech sobie będzie interaktywnym filmem, dla mnie liczy się wyłącznie fabuła, dialogi, wybory moralne, słowem wszystko to, za co pokochałem TWD :)

  • Makabe pisze:

   Ja również uwielbiam całą serią TWD. Mam nadzieję, że następne epizody The Wolf Among Us dorównają tej serii – na razie zapowiada się, że jak najbardziej tak! ;-)

 4. karola.jn pisze:

  Ciekawe co też Lustereczko powiedziało Wielkiemu Złemu Wilkowi.. :)

Cześć! :) Blog "Gracz.org - Świat Oczami Gracza" jest serwisem o grach, kinie i ogólnie pojętej elektronicznej rozrywce, ale poruszamy tutaj również inne tematy. Szanujemy naszych czytelników, dlatego prosimy o nie obrażanie innych osób w komentarzach oraz o nie używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne. Informujemy również, że komentarze mające na celu jedynie promowanie innych stron, blogów lub sklepów będą usuwane. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze filmy Science Fiction 2024 roku