Premiery gier PC: Październik 2013

Zapalony gracz i fan kina azjatyckiego – z wykształcenia natomiast socjolog. Pasjonat wypraw górskich i ogólnie wypraw wszelakich oraz niemiłosierna gaduła. Blog prowadzi dokładnie od 30 grudnia 2012 roku. Więcej informacji znajdziecie na stronie o nas.

Podobne w tej kategorii

Może dołączysz do dyskusji?

  1. Crypton pisze:

    Nie lepiej zamiast do wiki podawać linki do gry-online? Na samej wiki nie ma praktycznie żadnych informacji o grach..

    • Makabe pisze:

      Co kto lubi ;-) większość informacji jest właśnie na wiki (chyba, że jest to jakaś mniej znana bądź niezależna produkcja – to wtedy staram się umieszczać odnośnik do oficjalnej strony), poza tym nie ma tam wyskakujących ze wszystkich stron banerów i reklam jak na większości większych serwisów związanych z grami. Myślałem również, żeby umieszczać odnośniki do trailera na YT… ale to się jeszcze zobaczy. Pomyśle nad „czymś” od następnego zestawienia premier ;-)

Cześć! :) Blog "Gracz.org - Świat Oczami Gracza" jest serwisem o grach, kinie i ogólnie pojętej elektronicznej rozrywce, ale poruszamy tutaj również inne tematy. Szanujemy naszych czytelników, dlatego prosimy o nie obrażanie innych osób w komentarzach oraz o nie używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne. Informujemy również, że komentarze mające na celu jedynie promowanie innych stron, blogów lub sklepów będą usuwane. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze filmy Science Fiction 2024 roku