Premiery gier PC: Grudzień 2015

Zapalony gracz i fan kina azjatyckiego – z wykształcenia natomiast socjolog. Pasjonat wypraw górskich i ogólnie wypraw wszelakich oraz niemiłosierna gaduła. Blog prowadzi dokładnie od 30 grudnia 2012 roku. Więcej informacji znajdziecie na stronie o nas.

Podobne w tej kategorii

Może dołączysz do dyskusji?

  1. Crash pisze:

    Ja przyznam szczerze, że póki co strasznie mnie wciągnął pecetowy port Dragon Quest Heroes. Zapewne po części, że podobały mi się poprzednie części serii, a ta co raz obsypuje mnie słodką nostalgią ;D (znajomi bohaterowie, potworki, świetne orkiestralne kawałki znanych 8 i 16-bitowych muzyczek ze świata DQ). A z najnowszych gier bardzo chętnie ogarnę nowego Elite’a.

    Btw, jako że już mam oficjalnie Twarzoksiążkę, mogłem już dać łapkę w górę profilowi stronki. :)

  2. KMJ pisze:

    A dla mnie najfajniejszą grą wydaną w tym miesiącu jest Dirt Rally. Kapitalna rajdówka, polecam!

Cześć! :) Blog "Gracz.org - Świat Oczami Gracza" jest serwisem o grach, kinie i ogólnie pojętej elektronicznej rozrywce, ale poruszamy tutaj również inne tematy. Szanujemy naszych czytelników, dlatego prosimy o nie obrażanie innych osób w komentarzach oraz o nie używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne. Informujemy również, że komentarze mające na celu jedynie promowanie innych stron, blogów lub sklepów będą usuwane. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze filmy Science Fiction 2024 roku