Premiery gier PC: Wrzesień 2017

Zapalony gracz i fan kina azjatyckiego – z wykształcenia natomiast socjolog. Pasjonat wypraw górskich i ogólnie wypraw wszelakich oraz niemiłosierna gaduła. Blog prowadzi dokładnie od 30 grudnia 2012 roku. Więcej informacji znajdziecie na stronie o nas.

Podobne w tej kategorii

Może dołączysz do dyskusji?

 1. Ranafe pisze:

  Przepadłam w Divinity. To miała być szybka rundka na potrzeby recenzji, a mam za sobą prawie 40 h i musiałam na tydzień odpocząć, bo życie zaczęło mnie doganiać ;-)

 2. W tym zestawieniu to mile zaskoczył mnie Ruiner. Czy tylko mi przypomina fury?

  • Makabe pisze:

   Ruiner poradził sobie całkiem dobrze. Mam nadzieję, że sprzedaż finalnie też będzie zadowalająca (póki co jest całkiem nieźle!). Poza tym to aktualnie jeden z kandydatów do najlepszej polskiej gry roku.

 3. wcozagrac.pl pisze:

  No z całym szacunkiem, ale już nie mogłem się doczekać na ten wpis – które gry wrzucisz na pierwsze miejsce ;) A wrzesień będzie gorący (i kolejne miesiące też). Ja czekam na dodatek do Dishonored, a podobno Ys jest naprawdę niezłe (choć to dziwne, japońskie klimaty i nie każdy lubi). Wciąż jednak nie mogę odpalić Observera (mimo że pierwsza godzina mnie mocno wciągnęła) no i mam w zanadrzu też Poświęcenie Senue

Cześć! :) Blog "Gracz.org - Świat Oczami Gracza" jest serwisem o grach, kinie i ogólnie pojętej elektronicznej rozrywce, ale poruszamy tutaj również inne tematy. Szanujemy naszych czytelników, dlatego prosimy o nie obrażanie innych osób w komentarzach oraz o nie używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne. Informujemy również, że komentarze mające na celu jedynie promowanie innych stron, blogów lub sklepów będą usuwane. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze filmy Science Fiction 2024 roku