Z cyklu Wspomnienia Gracza #3 – MU Online

Zapalony gracz i fan kina azjatyckiego – z wykształcenia natomiast socjolog. Pasjonat wypraw górskich i ogólnie wypraw wszelakich oraz niemiłosierna gaduła. Blog prowadzi dokładnie od 30 grudnia 2012 roku. Więcej informacji znajdziecie na stronie o nas.

Podobne w tej kategorii

Może dołączysz do dyskusji?

 1. Andrzej xxx pisze:

  Kiedyś mu a teraz:P Na psychic doom lata temu to była „jazda” zbierało się dropa innego gracza tylko dla tego że lagi były od 30 min do 1h:) Na „inwazje” jak się szło to sie otwierało depo i po zabiciu wszystkich Tantalosów złotych jak otwierało sie depo, to był znak że można iść po 1 boka +5 ^^ Obecnie Mu trochę się rozwinęło doszło trochę rzeczy z nowymi seasonami: obecnie season 9, 7 postaci , wingi2,5, muren’s book of magic itp. ale na po żądny remak tej gry chyba nie możemy liczyć, że odświeża ja jak „diablo” lub inne gry. Pozostanie w umysłach i sercach wielu graczy nie którzy z sentymentu do niej będą wracać by przypomnieć sobie smarkate lata….

 2. Crash pisze:

  Łojeżumalusieńki, Mu! Czuję się serio staro patrząc na to, bowiem to był absolutny fenomen w gimnazjum, kiedy kablowe stałe łącza powoli stawały się standardem – po prostu każdy w to grał. :P Tak, nawet i ja nieco wsiąknąłem na jakiś miesiąc, zarówno na oficjalnym, jak i jakimś privie, na którym exp rate był chyba x1000.

  • Makabe pisze:

   Ja po kilku miesiącach grania na Globalu postanowiłem spróbować na prywatny serwerze i wtedy czar prysł. Przez weekend nabiłem większy level niż na oficjalnym serwerze i zebrałem najlepsze itemki… o których wcześniej mogłem tylko marzyć :-) Potem już ciężko było wrócić do gry bez exp rate x1000 :D

   • Crash pisze:

    Taaaaa, też coś o tym wiem. :P A w MU giercowałem głównie przez to, że to był jedyny MMORPG w tamtych czasach, który całkiem zjadliwie chodził na moim łączu (reszta to niemalże tragicznie, lagi czasami sięgały wartości powyżej 2 sekund).

Cześć! :) Blog "Gracz.org - Świat Oczami Gracza" jest serwisem o grach, kinie i ogólnie pojętej elektronicznej rozrywce, ale poruszamy tutaj również inne tematy. Szanujemy naszych czytelników, dlatego prosimy o nie obrażanie innych osób w komentarzach oraz o nie używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne. Informujemy również, że komentarze mające na celu jedynie promowanie innych stron, blogów lub sklepów będą usuwane. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze filmy Science Fiction 2024 roku