Gracze, bójcie się! – Recenzja Daylight

Zapalony gracz i fan kina azjatyckiego – z wykształcenia natomiast socjolog. Pasjonat wypraw górskich i ogólnie wypraw wszelakich oraz niemiłosierna gaduła. Blog prowadzi dokładnie od 30 grudnia 2012 roku. Więcej informacji znajdziecie na stronie o nas.

Podobne w tej kategorii

Może dołączysz do dyskusji?

  1. Panda pisze:

    Hej! Od chwili już obserwuję ten blog. Bardzo fajne recenzje :) Też u siebie opisuję gry tylko mmorpg. Jakbyś był zainteresowany to zapraszam. A co do samego wpisu, to dawno nie widziałam nowszej gry z gatunku horrorów, więc brzmi całkiem ciekawie. Jednak po przeczytaniu Twojej recenzji nawet sposób rozgrywki nie brzmi zbyt ciekawie ;/ Gatunek oryginalny, jednak sama gra chyba temu nie podołała?

    • Makabe pisze:

      Cześć, no niestety Daylight wypadł bardzo słabo – na szczęście szybko pojawiło się wiele bardziej interesujących tytułów. Odnośnie Twojego bloga, to z chęcią będę zaglądał – lubię czytać niezależne teksty i recenzje ;)

Cześć! :) Blog "Gracz.org - Świat Oczami Gracza" jest serwisem o grach, kinie i ogólnie pojętej elektronicznej rozrywce, ale poruszamy tutaj również inne tematy. Szanujemy naszych czytelników, dlatego prosimy o nie obrażanie innych osób w komentarzach oraz o nie używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne. Informujemy również, że komentarze mające na celu jedynie promowanie innych stron, blogów lub sklepów będą usuwane. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze filmy Science Fiction 2024 roku