Overclocking Sandy Bridge na przykładzie Core i5 2500k

Zapalony gracz i fan kina azjatyckiego – z wykształcenia natomiast socjolog. Pasjonat wypraw górskich i ogólnie wypraw wszelakich oraz niemiłosierna gaduła. Blog prowadzi dokładnie od 30 grudnia 2012 roku. Więcej informacji znajdziecie na stronie o nas.

Podobne w tej kategorii

Może dołączysz do dyskusji?

  1. b3rn pisze:

    Pytanko, bo u mnie idle 1600MHZ pokazuje napiecie min ok 0,7V , czy to nie za mało?

    • Makabe pisze:

      Rozumiem, że w Twoim przypadku jest to domyślna wartość w spoczynku i nie obniżałeś jej ręcznie? Na początek sprawdziłbym odczyt z kilku różnych aplikacji, żeby wykluczyć ewentualny błąd. Szczerze mówiąc nie pamiętam już jakie były stockowe napięcia dla i5 2500k, ale zawsze kierowałem się prostą zasadą – jeśli podczas testów w stresie i spoczynku nie ma żadnych problemów, to wszystko powinno być ok :)

Cześć! :) Blog "Gracz.org - Świat Oczami Gracza" jest serwisem o grach, kinie i ogólnie pojętej elektronicznej rozrywce, ale poruszamy tutaj również inne tematy. Szanujemy naszych czytelników, dlatego prosimy o nie obrażanie innych osób w komentarzach oraz o nie używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne. Informujemy również, że komentarze mające na celu jedynie promowanie innych stron, blogów lub sklepów będą usuwane. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze filmy Science Fiction 2024 roku