Premiery gier PC: Maj 2014

Zapalony gracz i fan kina azjatyckiego – z wykształcenia natomiast socjolog. Pasjonat wypraw górskich i ogólnie wypraw wszelakich oraz niemiłosierna gaduła. Blog prowadzi dokładnie od 30 grudnia 2012 roku. Więcej informacji znajdziecie na stronie o nas.

Podobne w tej kategorii

Może dołączysz do dyskusji?

  1. Crash pisze:

    Bardzo chętnie bym ogarnął nowego Tex Murphy’ego, głównie ze względu na stare dobre czasy i przygodówki FMV. ;) A Transistor to musowo, jako że uwielbiałem wcześniejsze dzieło (Bastion) SGGames. I naturalnie Patrzące Pieski, ale to głównie by ocenić ile twórcy faktycznie spełnili z tych wszystkich szumnych zapowiedzi.

    • Makabe pisze:

      Właśnie w ten weekend planuje zabrać się za Watch Dogs. Strasznie dużo interesujących tytułów się nazbierało w tym miesiącu, więc będzie ciężko z czasem…

Cześć! :) Blog "Gracz.org - Świat Oczami Gracza" jest serwisem o grach, kinie i ogólnie pojętej elektronicznej rozrywce, ale poruszamy tutaj również inne tematy. Szanujemy naszych czytelników, dlatego prosimy o nie obrażanie innych osób w komentarzach oraz o nie używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne. Informujemy również, że komentarze mające na celu jedynie promowanie innych stron, blogów lub sklepów będą usuwane. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze filmy Science Fiction 2024 roku