Podaj mi swą dłoń! – Gorzkich słów kilka o Call of Duty: Advanced Warfare

Zapalony gracz i fan kina azjatyckiego – z wykształcenia natomiast socjolog. Pasjonat wypraw górskich i ogólnie wypraw wszelakich oraz niemiłosierna gaduła. Blog prowadzi dokładnie od 30 grudnia 2012 roku. Więcej informacji znajdziecie na stronie o nas.

Podobne w tej kategorii

Może dołączysz do dyskusji?

 1. kmj pisze:

  Mnie z Call of Duty wyleczył singiel Black Ops 2. W Ghosta już nie grałem, w AW też nie zamierzam. Ale Frank Underwood wygląda jak żywy ;)

 2. Crash pisze:

  Ostatniego CoD’a jakiego zaliczyłem był starusieńki (w standardach internetowych, naturalnie) Modern Warfare 2… i jakoś mnie nie ciągnie do kolejnych części serii, szczerze mówiąc. ;) A o nowym Kodziku też sporo, erm, 'dobrego’ słyszałem od innych graczy.

  • Makabe pisze:

   Mnie w sumie też nie, tylko zawsze mam nadzieję, że może jednak coś się zmieniło… Teraz już definitywnie daję sobie spokój z tą serią.

 3. Ciekawa opinia, choć szkoda, że nie poparta przykładami (chętnie bym poznał szerszy punkt widzenia). To, że CoD-y robi się przede wszystkim (jeśli nie wyłącznie) pod rzeszę fanów, którzy co roku wydają ca. 500,- PLN na jeden duży „mappack” (czyli podstawę) oraz 4 mniejsze paczki map (które przy okazji zawierają jakieś dodatkowe tryby jak singlowa kampania z podstawy i jakieś dodatkowe moduły do trybu kooperacyjnego), wiadomo nie od dziś. Przy CoD-ach nigdy nie ma być „pięknie” – ma być dokładnie tak jak dotychczas, bo to gwarantuje sukces i sprzedaż.

  A Kevin robi w grze dokładnie to samo co w filmach i reklamach WBK – pracuje. :)

  Pozdrawiam
  MK

Cześć! :) Blog "Gracz.org - Świat Oczami Gracza" jest serwisem o grach, kinie i ogólnie pojętej elektronicznej rozrywce, ale poruszamy tutaj również inne tematy. Szanujemy naszych czytelników, dlatego prosimy o nie obrażanie innych osób w komentarzach oraz o nie używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne. Informujemy również, że komentarze mające na celu jedynie promowanie innych stron, blogów lub sklepów będą usuwane. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze filmy Science Fiction 2024 roku