Z cyklu Wspomnienia Gracza #16 – Tony Hawk’s Pro Skater 2

Zapalony gracz i fan kina azjatyckiego – z wykształcenia natomiast socjolog. Pasjonat wypraw górskich i ogólnie wypraw wszelakich oraz niemiłosierna gaduła. Blog prowadzi dokładnie od 30 grudnia 2012 roku. Więcej informacji znajdziecie na stronie o nas.

Podobne w tej kategorii

Może dołączysz do dyskusji?

 1. ExpijPL pisze:

  A ja cisnęłam równo w THPS3 na zrywającym łączu 64 mbps ;) To były czasy.

 2. W THPS2 grałem niewiele. Osobiście poświęciłem się Davidowi Mirra i jego BMX’owi.

  • Makabe pisze:

   Hej, akurat w Dave Mirra Freestyle BMX nie miałem przyjemności zagrać, ale pewnie tytuł ten zapewniał wiele godzin świetnej zabawy. Wracając jeszcze do serii THPS, kilka dni temu znalazłem świetny dokument opisujący jej historię – polecam! :)
   https://www.youtube.com/watch?v=v4cURn7vJR4

   • Piotrek Szwedziński pisze:

    Dave Mirra! Istna legenda – świętej pamięci. Choć i Tony’ego miło wspominam. Tak jak pisze Makabe – moc i punk rock, God Bless America.. Masa wspomnień. Aż chce się do tego wracać… Chyba czas odkurzyć PSX’a :)

Cześć! :) Blog "Gracz.org - Świat Oczami Gracza" jest serwisem o grach, kinie i ogólnie pojętej elektronicznej rozrywce, ale poruszamy tutaj również inne tematy. Szanujemy naszych czytelników, dlatego prosimy o nie obrażanie innych osób w komentarzach oraz o nie używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne. Informujemy również, że komentarze mające na celu jedynie promowanie innych stron, blogów lub sklepów będą usuwane. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze filmy Science Fiction 2024 roku