Premiery gier PC: Listopad 2017

Zapalony gracz i fan kina azjatyckiego – z wykształcenia natomiast socjolog. Pasjonat wypraw górskich i ogólnie wypraw wszelakich oraz niemiłosierna gaduła. Blog prowadzi dokładnie od 30 grudnia 2012 roku. Więcej informacji znajdziecie na stronie o nas.

Podobne w tej kategorii

Może dołączysz do dyskusji?

  1. Kurasiu pisze:

    Melduję, że Sonic Forces zdobyty i już ograny, może nie na 100%, ale popracuję nad tym. ;) A poza tym to jeszcze chętnie obadam .hack//G.U. Last Recode i pecetowego Nioha.

    • Makabe pisze:

      Nieźle! :) Ja kończę właśnie nowego Wolfensteina i chcę się w końcu zabrać się za Shadow of War – mam nadzieję, że do końca roku zdążę skończyć. Ze starszych tytułów mam w planie przypomnieć sobie Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth, bo zacna gra to była.

Cześć! :) Blog "Gracz.org - Świat Oczami Gracza" jest serwisem o grach, kinie i ogólnie pojętej elektronicznej rozrywce, ale poruszamy tutaj również inne tematy. Szanujemy naszych czytelników, dlatego prosimy o nie obrażanie innych osób w komentarzach oraz o nie używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne. Informujemy również, że komentarze mające na celu jedynie promowanie innych stron, blogów lub sklepów będą usuwane. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze filmy Science Fiction 2024 roku