Premiery gier PC: Grudzień 2014

Zapalony gracz i fan kina azjatyckiego – z wykształcenia natomiast socjolog. Pasjonat wypraw górskich i ogólnie wypraw wszelakich oraz niemiłosierna gaduła. Blog prowadzi dokładnie od 30 grudnia 2012 roku. Więcej informacji znajdziecie na stronie o nas.

Podobne w tej kategorii

Może dołączysz do dyskusji?

  1. kmj pisze:

    Ja także zastanawiam się nad Elite, ale nie wiem czy obietnice twórców będą oni w stanie zrealizować. Jeśli się zdecydujesz na sprawdzenie, to czekam na opinię. :)

  2. Crash pisze:

    Kurde, tyle rzeczy do obejrzenia, a ja tu dostałem na urodziny Obliviona: GOTY Edition na Steamie i dodatkowo Ratchet and Clank Trilogy HD na PS3 w obniżce za 35 zł. :D Decyzje, decyzje!

Cześć! :) Blog "Gracz.org - Świat Oczami Gracza" jest serwisem o grach, kinie i ogólnie pojętej elektronicznej rozrywce, ale poruszamy tutaj również inne tematy. Szanujemy naszych czytelników, dlatego prosimy o nie obrażanie innych osób w komentarzach oraz o nie używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne. Informujemy również, że komentarze mające na celu jedynie promowanie innych stron, blogów lub sklepów będą usuwane. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze filmy Science Fiction 2024 roku