Premiery gier PC: Marzec 2016

Zapalony gracz i fan kina azjatyckiego – z wykształcenia natomiast socjolog. Pasjonat wypraw górskich i ogólnie wypraw wszelakich oraz niemiłosierna gaduła. Blog prowadzi dokładnie od 30 grudnia 2012 roku. Więcej informacji znajdziecie na stronie o nas.

Podobne w tej kategorii

Może dołączysz do dyskusji?

 1. Szmata Konia pisze:

  Bardzo ciekawy i fajny blog. Myślę, że jeden z najciekawszych w Polsce w tej tematyce :D
  Wg. mnie zamiast samorosta 3 raczej fc primal, ale co kto woli :p
  Ps: zapraszam na mojego bloga o grach (jeśli pojawi się jakaś aktywność zaczną pojawiać się i wpisy) — http://www.szmatakoniaytblog.blog.pl

 2. StacjaKosmiczna pisze:

  Day of the Tentacle: Remastered <3

 3. Sadi pisze:

  Far Cry Primal dać jako pozostałą premierę? Haha, tak promowany tytulik na dużych portalach o grach… Ja czekałam na BDO, ale w sumie wydawać hajsy i bać się, że gra stanie się P2W nieco mija się z celem… ^^”

  • Makabe pisze:

   Seria Far Cry już od dawna przestała mnie interesować, po prostu zawiodłem się na poprzednich odsłonach. Wiem, że wszyscy tak mówią – ale najlepszy był pierwszy Far Cry, kiedy jeszcze tworzył go Crytek :)

 4. pegi30 pisze:

  z tego wszystkiego to chyba najbardziej czekam na Days Of The Tentacle ;) Byłem napalony na Division, ale po becie wolę chyba poczekać

 5. The Division zdecydowanie najważniejsze, ale ogólnie marzec jest miesiącem remasterów – Heavy Rain, Resident Evil i kilka innych :)

 6. Crash pisze:

  Oł jea, nowa Deponia, Samorost 3, DoTT Remastered czy Shardlight (to już w ogóle dzieło kolegów po fachu, śledzę na bieżąco temat na forum silnika AGSa, na którym też Zniw Adventure powstaje. :)) Marzec istnym miesiącem przygodówek!

  • Makabe pisze:

   Coś czuję, że Samorost 3 pozamiata wszystkich. Pierwsza i druga część były co prawda dość krótkie, ale doznania płynące z rozgrywki – bezcenne :)

Cześć! :) Blog "Gracz.org - Świat Oczami Gracza" jest serwisem o grach, kinie i ogólnie pojętej elektronicznej rozrywce, ale poruszamy tutaj również inne tematy. Szanujemy naszych czytelników, dlatego prosimy o nie obrażanie innych osób w komentarzach oraz o nie używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne. Informujemy również, że komentarze mające na celu jedynie promowanie innych stron, blogów lub sklepów będą usuwane. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze filmy Science Fiction 2024 roku