Premiery gier PC: Styczeń 2016

Zapalony gracz i fan kina azjatyckiego – z wykształcenia natomiast socjolog. Pasjonat wypraw górskich i ogólnie wypraw wszelakich oraz niemiłosierna gaduła. Blog prowadzi dokładnie od 30 grudnia 2012 roku. Więcej informacji znajdziecie na stronie o nas.

Podobne w tej kategorii

Może dołączysz do dyskusji?

 1. Karl299 pisze:

  Muszę przyznać, że tytułem który z pewnością zagości u mnie jest Resident Evil Zero w nowej odsłonie, jestem fanem serii od wielu wielu lat :)

  • Makabe pisze:

   Moja przygoda z serią skończyła się na RE4, grałem potem w kolejne odsłony, ale nie wciągnęły już mnie tak jak wcześniej. Resident Evil Zero oryginalnie wyszedł chyba jakoś w 2002 roku, więc klimat powinien być zachowany :)

 2. KMJ pisze:

  Dragon’s Dogma to mój faworyt na ten miesiąc. Grałbym już teraz, ale… moja karta graficzna odmówiła posłuszeństwa. A strasznie napaliłem się na ten tytuł. Myślałem nawet czy nie kupić go na PS3, ale framerate stanowczo to odradzał.

  • Makabe pisze:

   Chciałem w tym miesiącu w końcu skończyć Middle-earth: Shadow of Mordor w wersji GOTY, ale na horyzoncie pojawił się inny zaskakująco dobry tytuł – INFRA: Part 1 i jestem jakieś 10h w plecy :) Dragon’s Dogma jest następny na liście – nie sprawdzałem jeszcze optymalizacji, ale mam nadzieję, że mój Radeon da radę.

Cześć! :) Blog "Gracz.org - Świat Oczami Gracza" jest serwisem o grach, kinie i ogólnie pojętej elektronicznej rozrywce, ale poruszamy tutaj również inne tematy. Szanujemy naszych czytelników, dlatego prosimy o nie obrażanie innych osób w komentarzach oraz o nie używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne. Informujemy również, że komentarze mające na celu jedynie promowanie innych stron, blogów lub sklepów będą usuwane. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze filmy Science Fiction 2024 roku