Świat Oczami Gracza ma już 5 lat – Czas na małe podsumowanie!

Zapalony gracz i fan kina azjatyckiego – z wykształcenia natomiast socjolog. Pasjonat wypraw górskich i ogólnie wypraw wszelakich oraz niemiłosierna gaduła. Blog prowadzi dokładnie od 30 grudnia 2012 roku. Więcej informacji znajdziecie na stronie o nas.

Podobne w tej kategorii

Może dołączysz do dyskusji?

 1. StacjaKosmiczna pisze:

  Gratulacje! Teraz odliczamy kolejne 5 lat ;)

 2. Lejraz pisze:

  Gratuluję i życzę powodzenia. Pięć lat to jednak kawał czasu! ;)

  • Makabe pisze:

   Dzięki! Sam nie wiem jak to się stało, że tak szybko to minęło. Szkoda mi tylko recenzji napisanych na początku… Było tego sporo, a ruch na nich praktycznie żaden. Teraz gdybym miał się cofnąć w czasie, to skupiałbym się bardziej na grach niezależnych ;)

 3. Tomasz “Stary Wujek” Tytłak pisze:

  No! Panie! Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku dla Ciebie i Twoich Najbliższych! I ogromne gratulacje! :D

  • Makabe pisze:

   Strasznie szybko te 5 lat zleciało, aż trudno mi to w to uwierzyć… Niemniej jednak dzięki i również wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)

Cześć! :) Blog "Gracz.org - Świat Oczami Gracza" jest serwisem o grach, kinie i ogólnie pojętej elektronicznej rozrywce, ale poruszamy tutaj również inne tematy. Szanujemy naszych czytelników, dlatego prosimy o nie obrażanie innych osób w komentarzach oraz o nie używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne. Informujemy również, że komentarze mające na celu jedynie promowanie innych stron, blogów lub sklepów będą usuwane. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze filmy Science Fiction 2024 roku