Czy maszyny potrafią kochać? – Recenzja serialu Terminator: Kroniki Sary Connor

Zapalony gracz i fan kina azjatyckiego – z wykształcenia natomiast socjolog. Pasjonat wypraw górskich i ogólnie wypraw wszelakich oraz niemiłosierna gaduła. Blog prowadzi dokładnie od 30 grudnia 2012 roku. Więcej informacji znajdziecie na stronie o nas.

Podobne w tej kategorii

Może dołączysz do dyskusji?

  1. John Connor pisze:

    Jako John Connor powiem tylko tyle, że Terminator dla mnie skończył się razem z Arnoldem. Czekamy na remake Blade Runnera, który już w produkcji.

    • Makabe pisze:

      Na szczęście za niecałe 2 miesiące kolejny Terminator. Odnośnie nowego Blade Runner, to produkcja zaczyna się bodajże dopiero latem 2016 roku – mam nadzieję, że Ridley Scott i Harrison Ford dożyją do tego czasu :)

Cześć! :) Blog "Gracz.org - Świat Oczami Gracza" jest serwisem o grach, kinie i ogólnie pojętej elektronicznej rozrywce, ale poruszamy tutaj również inne tematy. Szanujemy naszych czytelników, dlatego prosimy o nie obrażanie innych osób w komentarzach oraz o nie używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne. Informujemy również, że komentarze mające na celu jedynie promowanie innych stron, blogów lub sklepów będą usuwane. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze filmy Science Fiction 2024 roku